Naleśniki z kremem z malin i białej czekolady

Naleśniki z kremem z malin i białej czekolady – idealny deser na każdą okazję

Jeśli szukasz pomysłu na szybki i smaczny deser, to naleśniki z kremem z malin i białej czekolady są idealnym rozwiązaniem. Przygotowanie tego dania jest proste i szybkie, a efekt końcowy zachwyci Twoich gości. Naleśniki można przygotować wcześniej, a krem z malin i białej czekolady przed podaniem.

Do przygotowania naleśników potrzebujesz mąki pszennej, jajka, mleka, masła oraz cukru. Wszystkie składniki należy dokładnie wymieszać i odstawić na kilka minut. Następnie ciasto należy smażyć na rozgrzanej patelni po obu stronach. Do przygotowania kremu potrzebujesz malin, białej czekolady oraz śmietany kremówki. Maliny należy zmiksować, a następnie połączyć je z posiekaną białą czekoladą i śmietaną. Krem powinien być gęsty i puszysty.

Jak podawać naleśniki z kremem?

Naleśniki można podawać na różne sposoby. Najprostszym sposobem jest układanie ich warstwami: pierwsza warstwa to naleśnik, druga warstwa to krem z malin i białej czekolady, trzecia warstwa to naleśnik itd., a całość można polać polewą czekoladową lub bitą śmietaną. Możesz także udekorować deser owocami lub posypać go startymi orzechami.

Innym sposobem podania jest układanie naleśników w formie tortu. Do tego celu potrzebujesz tylko kilku dużych naleśników oraz dużej ilości kremu. Każdy naleśnik posmaruj kremem, a następnie układaj je jeden na drugim tworząc piętrowe ciasto. Na samym wierzchu możesz udekorować deser owocami lub bitą śmietaną.

Smacznego!

Naleśniki z kremem z malin i białej czekolady to prosty i smaczny deser, który doskonale sprawdzi się na każdej okazji. Przygotowanie tego dania jest proste i szybkie, a efekt końcowy zachwyci Twoich gości. Wypróbuj ten przepis już dziś!

Smacznego!